(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Sens życia wg Monty Pythona / Monty Python's The Meaning of Life (1983) Lektor PL

Zbiór krótkich, przesyconych charakterystycznym dla Monty Pythonów humorem, które przeprowadzają widza przez wszystkie "stadia" życia człowieka. Mamy tu więc m. in.: "Cud narodzin", "Dorastanie i kształcenie", "Jesień życia", czy też (oczywiście) "Śmierć". Wszystkie elementy życia człowieka są wyśmiane do granic możliwości. Jeśli do tego wszystkie go dodamy gadające ryby, komentujące poczynania bohaterów filmu, i Karmazynowe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które zrzuca jarzmo swoich właścicieli i niczym piraci odpływa swoją siedzibą, mamy to co tygryski (czyt. fani Monty Pythonów, ale nie tylko...) lubią najbardziej.

Kategoria Pozostałe

Sens życia wg Monty Pythona / Monty Python's The Meaning of Life (1983) Lektor PL

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + + - -
Średnia ocena: 8/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www