(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Saga Zmierzch Przed świtem. Część 2 online

Wieczna miłość znanych bohaterów z poprzednich części Edwarda i Belli którzy beda bardzo blisko. Po pięknym ślubie i narodzinach Renesmee, Bella i Edward Cullenowie zbierają inne klany wampirów, by chronić swoje dziecko przed fałszywymi oskarżeniami, które mogą narażają je na niebezpieczeństwo ze strony rodu Volturi. Premiera sagi Zmierzch: Przed Świtem 2 zbliża się wielkimi krokami! Kristen Stewart & Robert Pattinson chętnie opowiadają o ostatniej części sagi, która niebawem wejdzie na wielki ekran. Pattinson zdradza, jak będzie wyglądać jego związek z Kristen - Edward i Bella będą naprawdę blisko! To niezła gratka dla fanów sagi Zmierzch: Przed Świtem 2. Robert Pattinson w najnowszym wywiadzie zdradza, jak zmienia się grany przez niego bohater. Edward Cullen będzie pod wrażeniem Belli. Ta po raz pierwszy zaprezentuje się w wampirzej odsłonie. Zachwycie nie tylko widzów... -"[Edward] będzie zdecydowanie bardziej zrelaksowany niż w poprzednich częściach Zmierzchu. Myślę jednak, że przemieniona w wampira Bella wytrąci go trochę z równowagi. Nigdy nie mógł do końca tego zrozumieć, nie rozumie tego także teraz, gdy [Bella] stała się podobna do niego. Jest silniejsza i bardziej nieprzewidywalna od niego. Jest lepszą wersją tego, co widzieliśmy wcześniej. [Edward] stara się pojąć to wszystko, ta sytuacja sprawiła, że czuje się jeszcze młodziej, jest podekscytowany swoim życiem i jego ostatnią częścią" - powiedział Robert Pattinson w książce "Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner — In Their Own Words". Zapowiada się ciekawie! Ze zniecierpliwieniem czekamy na premierę sagi Zmierzch: Przed Świtem 2! A Wy?

Kategoria Zapowiedzi

Saga Zmierzch Przed świtem. Część 2 online

REKLAMA:

Materiał pochodzi ze strony vidzer.net .

Źródło: vidzer.net | zgłoś naruszenie praw autorskich
- - - - - - - - - -
Średnia ocena: 0/10
Dodano 15-10-2012 przez user
Zgłoś niedziałający film

Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmykino.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

Filmykino jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "report abuse".

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www