(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Powrót do Garden State / Garden State (2004) [Lektor PL]

Adrew to zamknięty w sobie mężczyzna. Od wielu lat uzależniony jest od leków antydepresyjnych, bo kiedy pewnego dnia, gdy miał 9 lat przyczynił się do kalectwa matki, ojciec postanowił go leczyć i oddać do szkoły z internatem, by nie zagrażał otoczeniu. Oto po paru latach Adrew wraca do rodzinnej miejscowości na pogrzeb matki, która utopiła się w wannie. Spotyka się z dawnym kolegami i przestaje brać leki. Pewnego dnia w szpitalnej poczekalni poznaje Sam - zakręconą dziewczynę, która wciąż kłamie a na dodatek ma epilepsje. Oboje zaprzyjaźniają się ze sobą i doskonale się rozumieją. Jednak Adrew musi wrócić do swojego domu w New Jersey. Czy Sam uda się go zatrzymać?

Kategoria Pozostałe

Powrót do Garden State / Garden State (2004) [Lektor PL]

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www