(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Połączenie online / The Call (2013) DVD Lektor

Operatorka linii alarmowej odbiera telefon od dziewczyny, która ucieka przed mordercą. Jordan Turner (Halle Berry) pracuje w centrum alarmowym dużego miasta odbierając telefony od osób dzwoniących pod numer 911. Pewnego dnia popełnia błąd, w wyniku którego ginie dziewczyna zamordowana przez psychopatę. Do czasu poradzenia sobie z poczuciem winy, zostaje oddelegowana do szkolenia nowych pracowników centrum. Kiedy przy stanowisku operatora demonstruje działanie systemu odbierania zgłoszeń, dzwoni Casey (Abigail Breslin), znajdująca się w bagażniku auta porywacza (Michael Eklund). Jordan przejmuje rozmowę i robi wszystko, aby ratować dziewczynę.

Kategoria Pozostałe

Połączenie online / The Call (2013) DVD Lektor

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.2/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www