(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Naruto Shippuuden 03: Wola Ognia nadal płonie / Naruto Shippuuden: The Will of Fire Still Burns (2009) Napisy PL

Na 1 sierpnia 2009 roku czekało rzesze fanów Naruto Shippuuden filmów kinowych. To właśnie wtedy w Japonii wyszedł Naruto Shippuuden The Movie 3: Hi no Ishi o Tsugumono! Film skupia się na Kakashim. Oczywiście nic tam z główną fabułą nie jest związane. Zaczynają znikać kolejne osoby obdażone specjalną linią krwi - Kekkei Genkai. Podejrzenie pada na Konohę. Tsunade chcąc zapobiec IV Wielkiej Wojnie Shinobih każe Kakashiemu poświęcić się dla wioski. Jednak nasz blondasek stara się uratować swojego dawnego senseia. Uzumaki nie będzie patrzył czy ma zabić wroga czy przyjaciela. Aby zrozumieć ten film lepiej najpierw poogląać Kakshi Gaiden, który został wyemitowany 30 lipca 2009 roku. Muzyka w trzeciej kinóce stoi na wysokim poziomie, zresztą to daje Uzumakiemu tak wysoką oglądalność. Mam nadzieję, że film was nie zawiedzie, tak jak 2 kinówka, która rozbudziła aspiracje fanów a była "do niczego". Mniej więcej w kwietniu lub na przełomie maja ujrzymy film w Polsce. Warto czekać. PS. Znalazłem wiele fajnych trailerów, filmików, AMV na portalu YouTube. Poszukajcie i pooglajcie.

Kategoria Pozostałe

Naruto Shippuuden 03: Wola Ognia nadal płonie / Naruto Shippuuden: The Will of Fire Still Burns (2009) Napisy PL

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www