(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Miłość po francusku / online 20 ans d'écart (2013) Napisy PL

Piękna a zarazem bardzo ambitna rozwódka Alice Lantins (Virginie Efira), ma 38 lat i widoki na fotel redaktor naczelnej znanego magazynu o modzie "Rebelle", mający swoją siedzibę w Paryżu. Pani redaktor ma sporo atutów i jeden minus - uważana jest za osobę, która myśli schematycznie. Kiedy więc poznaje 20-letniego czarującego i spontanicznego Balthazara Apfel (Pierre Niney), wykorzystuje sytuację i udaje, że ma z nim romans. Natychmiast zdobywa wielkie uznanie kolegów z pracy, a znajomość z nowo poznanym chłopakiem może okazać się bardzo korzystna. Już nie jest nudna, tylko ekstrawagancka. Zachwycona takimi opiniami Alice nie zauważa, że jej wymyślony romans zaczyna przeradzać się w prawdziwe uczucie.

Kategoria Pozostałe

Miłość po francusku / online 20 ans d'écart (2013) Napisy PL

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + - - - -
Średnia ocena: 6.7/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www