(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Miasteczko South Park (1999) lektor pl

Film animowany dla dorosłych. Satyra Stanów Zjednoczonych. Opowiada on o losie 4 dzieciaków którzy wybierają się do kina na film dla dorosłych. Niestety kasjer nie chce im sprzedać biletów na kanadyjski film z ich ulubionymi aktorami pt "Płonące dupy". Dzieciaki postanawiają poprosić bezdomnego, który zgadza się im za "flaszkę wódki" zakupić bilety. W filmie jest bardzo wiele wulgarnych słów którzy młodzi bohaterzy podłapują. Wychodząc z kina zaczynają naśladować swoich Kanadyjskich idoli (Terrance i Phillip"a). Matki młodzieńców postanawiają zniszczyć Kanadyjczyków za demoralizacje swoich pupili. Co postanawiają wykorzysta kochankowie z piekła, mianowicie szatan z Saddamem Husajnem..

Kategoria Pozostałe

Miasteczko South Park (1999) lektor pl

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www