(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Jeździec znikąd / online The Lone Ranger (2013) Napisy

XIX wiek. Trwa budowa ogromnej kolei mającej połączyć oba wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Jednym z pociągów do domu powraca John Reid (Armie Hammer), młody idealista wierzący w literę prawa. Wskutek nieprzewidzianego biegu wydarzeń zostaje wplątany w pościg za niebezpiecznym przestępcą, Butchem Cavendishem (William Fichtner). Dołącza do grupy teksańskich strażników, którymi dowodzi jego starszy brat Dan (James Badge Dale). Przejeżdżając przez jeden z kanionów, strażnicy wpadają w zasadzkę Cavendisha. Johnowi jako jedynemu udaje się przeżyć masakrę. Życie ratuje mu pochodzący z plemienia Komanczów Tonto (Johnny Depp). Indianin także ściga Cavendisha, na którym chce się zemścić za osobistą tragedię z przeszłości. John i Tonto postanawiają połączyć swoje siły.

Kategoria Pozostałe

Jeździec znikąd / online The Lone Ranger (2013) Napisy

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.2/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www