(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Jestem Bogiem / online Limitless (2011) Lektor

Eddie Morra (Bradley Cooper) jest niespełnionym i osuwającym się na krawędź desperacji pisarzem. Jego dziewczyna Lindy (Abbie Cornish) właśnie go zostawiła, a wydawca zagroził zerwaniem kontraktu. Pewnego dnia spotyka na ulicy byłego szwagra, Vernona (Johnny Whitworth). Kiedy mówi mu o swoich kłopotach, ten daje mu tajemniczą tabletkę o nazwie NZT. Zażycie narkotyku ma nieoczekiwane skutki. Eddie jest w stanie przypomnieć sobie wszystko, co kiedykolwiek czytał, słyszał lub widział, błyskawicznie nauczyć się każdego języka obcego i rozwiązywać skomplikowane zadania matematyczne. Przemienia się w pełnego pomysłów człowieka czynu, odbudowuje swój związek z Lindy, kończy pisać książkę w cztery dni i grając na giełdzie zdobywa ogromne pieniądze w krótkim czasie. Jego osiągnięcia przyciągają uwagę potentata Carla Van Loona (Robert De Niro), który zaprasza go do współpracy przy ogromnej korporacyjnej fuzji. Sukces ma jednak swoją ciemną stronę. Eddie zaczyna być obserwowany przez ludzi, którzy chcą za wszelką cenę zdobyć NZT. Pojawiają się też uboczne efektu brania tabletek, których zapas ulega na dodatek powolnemu wyczerpaniu.

Kategoria Science Fiction Sci-Fi

Jestem Bogiem / online Limitless (2011) Lektor

REKLAMA:

Materiał pochodzi ze strony vidzer.net .

Źródło: vidzer.net | zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.6/10
Dodano 05-11-2013 przez user
Zgłoś niedziałający film

Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmykino.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

Filmykino jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "report abuse".

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www