(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Jestem Bogiem / online Limitless (2011) Lektor

Eddie Morra (Bradley Cooper) jest niespełnionym i osuwającym się na krawędź desperacji pisarzem. Jego dziewczyna Lindy (Abbie Cornish) właśnie go zostawiła, a wydawca zagroził zerwaniem kontraktu. Pewnego dnia spotyka na ulicy byłego szwagra, Vernona (Johnny Whitworth). Kiedy mówi mu o swoich kłopotach, ten daje mu tajemniczą tabletkę o nazwie NZT. Zażycie narkotyku ma nieoczekiwane skutki. Eddie jest w stanie przypomnieć sobie wszystko, co kiedykolwiek czytał, słyszał lub widział, błyskawicznie nauczyć się każdego języka obcego i rozwiązywać skomplikowane zadania matematyczne. Przemienia się w pełnego pomysłów człowieka czynu, odbudowuje swój związek z Lindy, kończy pisać książkę w cztery dni i grając na giełdzie zdobywa ogromne pieniądze w krótkim czasie. Jego osiągnięcia przyciągają uwagę potentata Carla Van Loona (Robert De Niro), który zaprasza go do współpracy przy ogromnej korporacyjnej fuzji. Sukces ma jednak swoją ciemną stronę. Eddie zaczyna być obserwowany przez ludzi, którzy chcą za wszelką cenę zdobyć NZT. Pojawiają się też uboczne efektu brania tabletek, których zapas ulega na dodatek powolnemu wyczerpaniu.

Kategoria Pozostałe

Jestem Bogiem / online Limitless (2011) Lektor

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.6/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www