(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Człowiek ze stali / online Man of Steel (2013) TS Napisy

Clark Kent (Henry Cavill) mieszka wraz z rodzicami na farmie w Smallville. Któregoś dnia odkrywa, że ma nadprzyrodzone moce - umie latać, widzi przez ściany i bez trudu podnosi samochody. Okazuje się, że Martha (Diane Lane) i Jonathan Kentowie (Kevin Costner) znaleźli go, gdy był niemowlęciem, i adoptowali. Chłopiec naprawdę ma na imię Kal-El i urodził się na odległej planecie Krypton jako syn wybitnych naukowców, Lary Lor-Van (Ayelet Zurer) i Jor-Ela (Russell Crowe). Gdy światu Kryptonian zagroziła zagłada, rodzice umieścili dziecko na Ziemi, by ratować mu życie. Wiele lat później Kent mieszka już w wielkim Metropolis i pracuje jako reporter miejscowej gazety Daily Planet. Skrycie kocha się w redakcyjnej koleżance, przebojowej i niezależnej Lois Lane (Amy Adams), ona jednak go ignoruje. Clark prowadzi podwójne życie. Na co dzień jest nieśmiałym i niezaradnym dziennikarzem, ale gdy mieszkańcy miasta są w niebezpieczeństwie, przeistacza się w Supermana. Ziemskie zagrożenia są jednak niczym wobec tego, które właśnie nadciąga z kosmosu. Generał Zod (Michael Shannon), zbuntowany wojskowy z Kryptonu, zamierza zniszczyć Kal-Ela i całą ludzkość.

Kategoria Science Fiction Sci-Fi

Człowiek ze stali / online Man of Steel (2013) TS Napisy

REKLAMA:

Materiał pochodzi ze strony vidzer.net .

Źródło: vidzer.net | zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.1/10
Dodano 02-07-2013 przez user
Zgłoś niedziałający film

Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmykino.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

Filmykino jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "report abuse".

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www