(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

O filmie

Człowiek ze stali / online Man of Steel (2013) TS Napisy

Clark Kent (Henry Cavill) mieszka wraz z rodzicami na farmie w Smallville. Któregoś dnia odkrywa, że ma nadprzyrodzone moce - umie latać, widzi przez ściany i bez trudu podnosi samochody. Okazuje się, że Martha (Diane Lane) i Jonathan Kentowie (Kevin Costner) znaleźli go, gdy był niemowlęciem, i adoptowali. Chłopiec naprawdę ma na imię Kal-El i urodził się na odległej planecie Krypton jako syn wybitnych naukowców, Lary Lor-Van (Ayelet Zurer) i Jor-Ela (Russell Crowe). Gdy światu Kryptonian zagroziła zagłada, rodzice umieścili dziecko na Ziemi, by ratować mu życie. Wiele lat później Kent mieszka już w wielkim Metropolis i pracuje jako reporter miejscowej gazety Daily Planet. Skrycie kocha się w redakcyjnej koleżance, przebojowej i niezależnej Lois Lane (Amy Adams), ona jednak go ignoruje. Clark prowadzi podwójne życie. Na co dzień jest nieśmiałym i niezaradnym dziennikarzem, ale gdy mieszkańcy miasta są w niebezpieczeństwie, przeistacza się w Supermana. Ziemskie zagrożenia są jednak niczym wobec tego, które właśnie nadciąga z kosmosu. Generał Zod (Michael Shannon), zbuntowany wojskowy z Kryptonu, zamierza zniszczyć Kal-Ela i całą ludzkość.

Kategoria Pozostałe

Człowiek ze stali / online Man of Steel (2013) TS Napisy

Obejrzyj film z strony odpal.to używając linku:

zgłoś naruszenie praw autorskich
+ + + + + + + - - -
Średnia ocena: 7.1/10

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www