(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Kategorie

Filmy polecane przez użytkowników

Dzień z życia Supermana

Superman ma ręce pełne roboty, ale znajduje też czas na proste rzeczy, jak oddanie zagubionej kamery. Tak w skrócie można opisać scenariusz poniższego filmu ukazującego dzień z życia superbohatera.

Dzień z życia Supermana Kryspin opuszcza Internet - PARANIENORMALNI The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat Two legged Boxer dog\'s first trip to the beach Liroy parodiuje doradców politycznych Szczere reklamy: APLIKACJE (facebook, instagram, endomondo) Koszarowe zabawy łyżkami Szczęście i wdzięczność psa po uratowaniu

Ostatnio dodane filmy

The Rover (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 31-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Samotnik Eric przemierza australijskie bezdroża. Gdy banda przestępców kradnie mu samochód, mężczyzna postanawia ich wyśledzić i odebrać swoją własność.

Oglądaj

Holiday (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 31-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 7.2 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Oficer próbuje dopaść terrorystę, zniszczyć gang terrorystów i wyłączyć komórki uśpione pod jego dowództwem.

Oglądaj

O Teri (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 31-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 0 / 10.00
- - - - - - - - - -

Prantabh i Anand, związani z kanałem informacyjnym w Delhi,poszukują wielkiego przekrętu,aby udowodnić coś swoim przełozonym.Przypadkowo w ich aucie ląduje martwe ciało.

Oglądaj

Co nas kręci / Why We Ride (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 31-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 7.2 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może...

Oglądaj

Sąsiedzi / Neighbors (2014) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 31-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Małżeństwo mające małe dziecko natrafia na nieoczekiwane problemy z sąsiadującym obok studenckim bractwem.

Oglądaj

Sportowa niania / Au Pair, Kansas (2011) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 4.9 / 10.00
+ + + + - - - - - -

26-letni piłkarz z Norwegii, Oddmund Lindeflaten przyjeżdża do Kansas, gdzie ma zostać au pair dla wychowującej dwójkę dzieci wdowy. Szybko sprawia, że 15-letni Atticus znajduje sobie hobby, a 9-letni Beau pokonuje nieśmiałość. Oddmund zakłada też amatorską drużynę piłkarską

Oglądaj

Igrzyska na kacu / online The Hungover Games (2014) Lektor...

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 3.8 / 10.00
+ + + - - - - - - -

Film komediowy parodiujący największe hity ostatnich lat, takie jak "Igrzyska śmierci"; "Kac Vegas" czy "Projekt X".

Oglądaj

Yves Saint Laurent (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Paryż, rok 1957. 21-letni Yves Saint Laurent projektuje swoją pierwszą kolekcję dla domu mody Diora. Na pokazie poznaje miłość swojego życia.

Oglądaj

Home (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 4.6 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Z Leigh kontaktuje się para, która bardzo szybko chce sprzedać swój dom. Kiedy Leigh jedzie obejrzeć posiadłość, odkrywa, że przebywa w niej córka pary. Kobieta chce pomóc dziewczynie i tak zostaje wmieszana w sprawę, w której karty rozdają siły nieczyste

Oglądaj

Idealna fala / The Perfect Wave (2014) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.4 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Pewnej nocy Ian wraz z grupą znajomych wybiera się na połowy homarów, podczas nurkowania zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę i mimo akcji ratunkowej umiera. Okazuje się jednak, że Ian nie umiera ale przebywa przez kilkanaście minut w śmierci klinicznej, w której zrozumiał, że cały czas poszukuje niewłaściwej "fali" w swoim życiu.

Oglądaj

Kauboji (2013) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.8 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Reżyser, chcąc postawić na nogi upadły teatr, organizuje przesłuchanie. Kiedy pojawiają się jedynie przypadkowi mężczyźni, angażuje ich jako aktorów w swojej sztuce.

Oglądaj

Coldwater (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.7 / 10.00
+ + + + + + - - - -

"Brad jest drobnym dealerem narkotyków. Po tragicznym wypadku decyzją matki zostaje umieszczony w prywatnej placówce resocjalizacyjnej, gdzieś w ostępach gór Colorado. Coldwater okazuje się być dehumanizującym piekłem, krok po kroku wyciskającym z nastolatków resztki człowieczeństwa. Od dziesiątek innych, tematycznie bliskich obrazów film Grashawa odróżnia to, że tu bezlitosną spiralę przemocy nakręcają przypadkowość i głupota."

Oglądaj

Molier na rowerze / Alceste à bicyclette (2013)...

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.4 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Valence próbuje zwabić kolegę - aktora na emeryturze - z powrotem do branży i obsadzić w "Mizantropie" Moliera.

Oglądaj

zobacz całą listę

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www