(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Kategorie

Filmy polecane przez użytkowników

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat Two legged Boxer dog\'s first trip to the beach Dzień z życia Supermana Liroy parodiuje doradców politycznych Szczere reklamy: APLIKACJE (facebook, instagram, endomondo) Koszarowe zabawy łyżkami Kryspin opuszcza Internet - PARANIENORMALNI Szczęście i wdzięczność psa po uratowaniu

Ostatnio dodane filmy

Uniewinniony / Reasonable Doubt (2014) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Thriller Ocena: 6.2 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Mitch Brockden jest wschodzącą gwiazdą sali sądowej. Elokwentny, pewny siebie prawnik z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru, prowadząc pod wpływem alkoholu, potrąca przechodnia. W obawie przed konsekwencjami ucieka z miejsca zdarzenia. Gdy dowiaduje się, że o śmiertelny wypadek oskarżono niewinnego mężczyznę, postanawia mu pomóc. Okazuje się, że ten zna prawdziŚ

Oglądaj

Legendy ringu / Grudge Match (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 6.7 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Stallone i De Niro wcielają się w role Henry'ego "Żylety" Sharpa oraz Billy'ego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podajŚ

Oglądaj

Java Heat (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Akcja Ocena: 5.1 / 10.00
+ + + + + - - - - -

Podczas przyjęcia na Jawie dochodzi do samobójczego zamachu bombowego. Istnieją podejrzenia, że jedną z jego ofiar jest córka sułtana (Atiqah Hasiholan). Jednym ze świadków zajścia jest Amerykanin Jake Travers (Kellan Lutz). Mężczyzna zostaje zatrzymany do wyjaśnienia sprawy przez detektywa Hashima (Ario Bayu). Wspólnie z policjantem Jake odkrywa tajemnicę, która kryje się za atakiem. Dowiadują siŚ

Oglądaj

Bad Ass 2: Twardziele / Bad Asses (2014) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Akcja Ocena: 5.7 / 10.00
+ + + + + - - - - -

Frank Vega spełnia swoje marzenia i otwiera dom kultury, gdzie jest mentorem dla młodych bokserów. Kiedy jeden z podopiecznych zostaje zamordowany, mężczyzna szuka sprawiedliwości.

Oglądaj

Kobieta w klatce / Kvinden i buret (2013) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Kryminał Ocena: 6.7 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Po traumatycznych przeżyciach detektyw Carl Mørck zostaje przydzielony do zamykania spraw niewyjaśnionych. Jego uwagę zwraca zaginięcie pewnej kobiety.

Oglądaj

Za linią wroga 4 / Seal Team Eight: Behind Enemy Lines...

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Wojenny Ocena: 5.2 / 10.00
+ + + + + - - - - -

Amerykańska jednostka specjalna składająca się z najlepszych żołnierzy zostaje wysłana do Kongo, by zlokalizować i zamknąć kopalnię uranu, który jest wydobywany i sprzedawany w celu skonstruowania bomby jądrowej.

Oglądaj

Morderstwo w wojennym Londynie / Murder on the Home Front...

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Thriller Ocena: 5.4 / 10.00
+ + + + + - - - - -

Pionier nowych metod w kryminalistyce, dr Lennox Collins, zostaje włączony do śledztwa w sprawie brutalnego zabójstwa prostytutki znalezionej ze swastyką wyrytą na języku. Inspektor Wilkins podejrzewa nieśmiałego Wilfreda Zieglera, który znalazł ciało, ale Collins szybko go wyklucza.

Oglądaj

Veronica Mars (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Kryminał Ocena: 7.2 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Dziewięć lat po wyjeździe z Neptune do Weroniki Mars dzwoni były chłopak, by pomogła mu wykaraskać się z niesłusznych zarzutów o morderstwo.

Oglądaj

Dom Hemingway (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Dramat Ocena: 6.6 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.

Oglądaj

Kontrabanda / Contraband (2012) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 09-04-2014 | Kategorie: Thriller Ocena: 6.8 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Chcąc bronić swojego szwagra przed bezwzględnym gangsterem, były przemytnik decyduje się na ostatnią akcję.

Oglądaj

Obóz integracyjny / Welcome to the Jungle (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 09-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 4.6 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za...

Oglądaj

Bracia surferzy / Drift (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 08-04-2014 | Kategorie: Sportowe, programy telewizyjne Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Australia, 1970. Bracia Kelly, Andy (Myles Pollard) i Jimmy (Xavier Samuel), mają jedną wielką pasję - jest nią surfowanie. Gdy byli dziećmi, wraz z matką (Robin Malcolm) przeprowadzili się z Sydney do Margaret River, sennego nadmorskiego miasteczka, słynącego z najbardziej wymagających i niebezpiecznych fal. Przez następne dwanaście lat chłopcy do perfekcji szlifowali swoje umiejętności. Beztroski Jimmy jest utalentowanym surferem, ale zaczyna zmierzać w kierunku przestępczej...

Oglądaj

Metro (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 08-04-2014 | Kategorie: Akcja Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Tunele, którymi poruszają się pociągi metra zostają zalane przez wodę z rzeki. Uwięzieni ludzie próbują wszelkich sił, aby się uratować.

Oglądaj

zobacz całą listę

Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmykino.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

Filmykino jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "report abuse".

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www