(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Kategorie

Filmy polecane przez użytkowników

22 Jump Street (2014) Lektor

Policjanci, Schmidt i Jenko, trafiają pod przykrywką do lokalnego college\'u, gdzie czeka na nich kolejne zadanie.\r\n\r\ngatunek: Akcja, Komedia kryminalna\r\n\r\nprodukcja: USA\r\n\r\npremiera: 13 czerwca 2014 (Polska) 5 czerwca 2014...

22 Jump Street (2014) Lektor Ta ostatnia noc /online About Last Night (2014) Lektor PL Nauka spadania /online A Long Way Down (2014) Lektor PL W imię zasad / A Good Man (2014) Lektor PL Someone Marry Barry (2014) lektor PL Godzilla (2014) Lektor PL Choleryk z Brooklynu / online The Angriest Man in Brooklyn (2014) Lektor Rodzinne rewolucje / Blended (2014) Lektor PL

Ostatnio dodane filmy

Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika / Dragonheart 3:...

Wstawił: gość | Data dodania: 23-03-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Rycerz Gareth wyrusza na poszukiwanie komety. Po drodze spotyka smoka Drago.

Oglądaj

To Write Love on Her Arms (2015) Lektor

Wstawił: gość | Data dodania: 17-03-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Renee jest marzycielką, ale w codziennym życiu zmaga się z wieloma demonami. Samookaleczaniem, depresją, uzależnieniem od narkotyków. Obserwujemy jej drogę do wyzdrowienia i normalnego życia, a wszystko dzięki wsparciu fundacji TWLOHA (To Write Love on Her Arms). Film na faktach.

Oglądaj

Scooby-Doo: Pora Ksiezycowego Potwora / Scooby-Doo: Moon...

Wstawił: gość | Data dodania: 13-03-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Po wygraniu pięciu ostatnich miejsc w loterii, Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszają w przestrzeń w zupełnie nowym statku miliardera Sly Barona, o nazwie Sly Star One. Wszystko jest bardzo zabawne, do momentu w którym obce siły rozbijają statek. Załoga zmuszona jest do lądowania na bazie Sly Barona ... na ciemnej stronie księżyca.

Oglądaj

Flintstonowie: Wielkie Łubu-dubu / The Flintstones & WWE:...

Wstawił: gość | Data dodania: 04-03-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Mnóstwo zabawy z najnowocześniejszą rodzinką z epoki kamienia łupanego! Najlepsi kumple Fred i Barney oraz ich żony Wilma i Betty powracają w zupełnie nowej przygodzie. Tym razem wezmą udział w prehistorycznych zawodach WWE - czeka ich wielkie łupanie!

Oglądaj

Buddy Hutchins (2015) ENG

Wstawił: gość | Data dodania: 11-02-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Buddy nie pije od roku i wiedzie normalne życie u boku żony oraz dzieci. Kiedy dowiaduje się, że ukochana go zdradza, a biznes upada, mężczyzna staje na skraju załamania.

Oglądaj

Wild Card (2015) Napisy

Wstawił: gość | Data dodania: 03-02-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Uzależniony od hazardu ochroniarz Nick Wild wykorzystuje zabójcze umiejętności, aby pomścić pobitą przez mafioza przyjaciółkę.

Oglądaj

The Atticus Institute (2015) Lektor

Wstawił: gość | Data dodania: 31-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Jesienią 1976 roku, małe laboratorium psychologii w Pensylwanii zostało opanowane przez serię niewytłumaczalnych wydarzeń. Rząd USA przejął kontrolę nad laboratorium pod rozkazami bezpieczeństwa narodowego , a wkrótce po tym po prawie 40-tu latach wychodzą na jaw eksperymenty które prowadzą do serii śmiertelnych zachorowań.

Oglądaj

88 - online HD PL (2015) Napisy

Wstawił: gość | Data dodania: 25-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Młoda kobieta jest w przydrożnej jadłodajni nie mając pojęcia jak się tam znalazła , szuka osoby odpowiedzialnej za śmierć jej ukochanego.

Oglądaj

Polowanie na drużbów / The Wedding Ringer (2015) ENG

Wstawił: gość | Data dodania: 24-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Nieśmiały Doug szuka świadka na swój ślub. Wynajmuje mężczyznę, który ma udawać drużbę.

Oglądaj

Instytut Aticus (2015) Napisy

Wstawił: gość | Data dodania: 18-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Jesienią 1976 roku, małe laboratorium psychologii w Pensylwanii zostało opanowane przez serię niewytłumaczalnych wydarzeń. Rząd USA przejął kontrolę nad laboratorium pod rozkazami bezpieczeństwa narodowego , a wkrótce po tym po prawie 40-tu latach wychodzą na jaw eksperymenty które prowadzą do serii śmiertelnych zachorowań.

Oglądaj

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy / Justice League:...

Wstawił: gość | Data dodania: 14-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Podczas gdy Orm i Black Manta przygotowują się do ataku na świat znajdujący się na powierzchni Ziemi, po bitwie z siłami Apokolips w „Justice League: War”, które miały śmiertelne konsekwencje dla Atlantydy, królowa zaginionej, podwodnej cywilizacji wyrusza na poszukiwania swojego drugiego syna, przyrodniego brata Orma, Arthura. Żyjący na powierzchni i nie rozumiejący swoich mocy, Arthur Curry robi pierwsze kroki w kierunku swojego przeznaczenia, zostania Aquamanem. Łączy siły z...

Oglądaj

Król Skorpion 4 / The Scorpion King: The Lost Throne / The...

Wstawił: gość | Data dodania: 09-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Zdradzony przez zaufanego przyjaciela Mathayus musi zdobyc sie na wyzyny swoich umiejetnosci, by powstrzymac przeciwnika ogarnietego obsesja uwolnienia starozytnej mocy, mogacej zniszczyc swiat. Kiedy Mathayus zostaje zdradzony przez zaufanego przyjaciela, zbiera swoich pozotałych sojuszników. Muszą oni wykorzystać swoją siłę oraz spryt aby przechytrzyć przeciwnika, który nie cofnie się przed niczym w poszukiwaniu starożytnej i wszechmocnej mistycznej mocy.

Oglądaj

Osiemdziesiąt osiem / 88 (2015) ENG

Wstawił: gość | Data dodania: 06-01-2015 | Kategorie: Pozostałe Ocena: / 10.00
- - - - - - - - - -

Gwen wyrusza w pełną przemocy podróż, by wywrzeć zemstę na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej ukochanego. Jednak luki w pamięci sprawiają, że jest jej trudno oddzielić fikcję od rzeczywistości.

Oglądaj

zobacz całą listę

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www