(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Kategorie

Filmy polecane przez użytkowników

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat

The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat Two legged Boxer dog\'s first trip to the beach Dzień z życia Supermana Liroy parodiuje doradców politycznych Szczere reklamy: APLIKACJE (facebook, instagram, endomondo) Koszarowe zabawy łyżkami Kryspin opuszcza Internet - PARANIENORMALNI Szczęście i wdzięczność psa po uratowaniu

Ostatnio dodane filmy

Piękne dni / Les Beaux jours (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 6.3 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Świeżo upieczona emerytka, Caroline, poznaje na kursie komputerowym młodego, przystojnego nauczyciela, Juliena.

Oglądaj

Svengali (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 5.1 / 10.00
+ + + + + - - - - -

"Svengali" to kinowa wersja serialu satyrycznego prezentowanego swego czasu na YouTubie. Serial był satyrą na przemysł muzyczny. Opowiadał o dwóch Walijczykach, którzy mają plan zostać menadżerami najlepszej kapeli świata.

Oglądaj

47 roninów / 47 Ronin (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Przygodowy Ocena: 6.2 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Japonia, XVIII wiek. Wpływowy urzędnik z dworu szoguna, lord Kira (Tadanobu Asano) doprowadził do haniebnej śmierci księcia Naganoriego Asano. Potem przejął księstwo, uwięził córkę zabitego władcy, Mikę (Kô Shibasaki) i wypędził 300 jego samurajów. Kilka miesięcy później jeden z nich, Kuranosuke Oishi -najbliższy przyjaciel Asano - zbiera dawnych towarzyszy broni rozproszonych po świecie. Odnajduje 46 roninów, czyli samurajów bez pana, którzy pod jego wodzą planują zemstę...

Oglądaj

W ukryciu (2013) PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Romans Ocena: 5.3 / 10.00
+ + + + + - - - - -

Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą...

Oglądaj

Gimme Shelter (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Dramat Ocena: 7 / 10.00
+ + + + + + + - - -

16-letnia Apple (Vanessa Hudgens) nigdy nie miała łatwego życia. Jej matka, June (Rosario Dawson), to uzależniona prostytutka, która znęca się nad nią fizycznie i psychicznie, a także namawia córkę do pójścia w swoje ślady. Apple zna każdy zakątek dzielnicy, każdą ciemną uliczkę, w której niejednokrotnie szukała schronienia. Dziewczyna jest jednak twarda, sprytna i nie poddaje się łatwo losowi. Chcąc czegoś więcej od życia, postanawia uciec od matki i odnaleźć...

Oglądaj

Joe (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Dramat Ocena: 6.6 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

Oglądaj

The Machine (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 24-04-2014 | Kategorie: Science Fiction Sci-Fi Ocena: 6.6 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Dwóch programistów zakochuje się w dziele swojego życia - sztucznej inteligencji, która ma pomagać ludzkości. Niestety kod programu zostaje ukradziony i zmodyfikowany, by mógł posłużyć jako potężna broń.

Oglądaj

Czysty jak łza / Whitewash (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-04-2014 | Kategorie: Dramat Ocena: 4.7 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Bruce to wdowiec i operator pługa, który za prowadzenie w stanie nietrzeźwym zostaje zawieszony na trzy lata. Wkrótce mężczyzna poznaje Paula.

Oglądaj

Diabelskie nasienie / Devil's Due (2014) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-04-2014 | Kategorie: Horror Ocena: 4.6 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Wracając z miodowego miesiąca, kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Zmiana jej zachowania i wyglądu budzą podejrzenia u męża.

Oglądaj

Zrodzony w ogniu / Out of the Furnace (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-04-2014 | Kategorie: Thriller Ocena: 6.8 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Rodney Baze znika bez śladu. Jego starszy brat Russell bierze sprawy w swoje ręce, próbując dowiedzieć się prawdy i wymierzyć sprawiedliwość.

Oglądaj

Ratując pana Banksa / Saving Mr. Banks (2013) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 7.4 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o powstawaniu "Mary Poppins" i burzliwych relacjach Walta Disneya z autorką P.L. Travers, które niemal doprowadziły do klęski tej produkcji.

Oglądaj

Uniewinniony / Reasonable Doubt (2014) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Thriller Ocena: 6.2 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Mitch Brockden jest wschodzącą gwiazdą sali sądowej. Elokwentny, pewny siebie prawnik z łatwością potrafi wpływać na decyzje ławy przysięgłych. Pewnego wieczoru, prowadząc pod wpływem alkoholu, potrąca przechodnia. W obawie przed konsekwencjami ucieka z miejsca zdarzenia. Gdy dowiaduje się, że o śmiertelny wypadek oskarżono niewinnego mężczyznę, postanawia mu pomóc. Okazuje się, że ten zna prawdziŚ

Oglądaj

Legendy ringu / Grudge Match (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 18-04-2014 | Kategorie: Komedia Ocena: 6.7 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Stallone i De Niro wcielają się w role Henry'ego "Żylety" Sharpa oraz Billy'ego "Dzieciaka" McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podajŚ

Oglądaj

zobacz całą listę

Filmy przez Internet, jakie przedstawia nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmykino.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (megavideo, youtube, google video, itp), których użytkownicy potwierdzili iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie odpowiada za treści i komentarze dodawane przez użytkowników. Wszelkie komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść, oraz komentarze marketingowe i reklamowe, jak również całkowicie nie związane i nie nawiązujące do tematyki która jest komentowana, będą sukcesywnie usuwane przez moderatorów serwisu oraz specjalny algorytm filtrujący.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną ( "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown") informujemy, że nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za czynności użytkowników udostępniających treści do których nie posiadali praw autorskich.

Filmykino jako usługodawca nie musi prewencyjnie przeglądać czy filtrować zawartości dostarczanych przez usługobiorców ( użytkowników ). Jest zwolniony z odpowiedzialności za dane przechowywane przez użytkowników. W przypadku wykrycia materiałów łamiących prawa autorskie usługodawcy należy wskazać konkretne treści kontaktując sie z nami poprzez link "report abuse".

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www