(X) Zamknij wiadomość
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Kategorie

Filmy polecane przez użytkowników

Dzień z życia Supermana

Superman ma ręce pełne roboty, ale znajduje też czas na proste rzeczy, jak oddanie zagubionej kamery. Tak w skrócie można opisać scenariusz poniższego filmu ukazującego dzień z życia superbohatera.

Dzień z życia Supermana Kryspin opuszcza Internet - PARANIENORMALNI The voice of Ukraine - Dziwny jest ten świat Two legged Boxer dog\'s first trip to the beach Liroy parodiuje doradców politycznych Szczere reklamy: APLIKACJE (facebook, instagram, endomondo) Koszarowe zabawy łyżkami Szczęście i wdzięczność psa po uratowaniu

Ostatnio dodane filmy

Sportowa niania / Au Pair, Kansas (2011) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 4.9 / 10.00
+ + + + - - - - - -

26-letni piłkarz z Norwegii, Oddmund Lindeflaten przyjeżdża do Kansas, gdzie ma zostać au pair dla wychowującej dwójkę dzieci wdowy. Szybko sprawia, że 15-letni Atticus znajduje sobie hobby, a 9-letni Beau pokonuje nieśmiałość. Oddmund zakłada też amatorską drużynę piłkarską

Oglądaj

Igrzyska na kacu / online The Hungover Games (2014) Lektor...

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 3.8 / 10.00
+ + + - - - - - - -

Film komediowy parodiujący największe hity ostatnich lat, takie jak "Igrzyska śmierci"; "Kac Vegas" czy "Projekt X".

Oglądaj

Yves Saint Laurent (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.5 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Paryż, rok 1957. 21-letni Yves Saint Laurent projektuje swoją pierwszą kolekcję dla domu mody Diora. Na pokazie poznaje miłość swojego życia.

Oglądaj

Home (2014) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 4.6 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Z Leigh kontaktuje się para, która bardzo szybko chce sprzedać swój dom. Kiedy Leigh jedzie obejrzeć posiadłość, odkrywa, że przebywa w niej córka pary. Kobieta chce pomóc dziewczynie i tak zostaje wmieszana w sprawę, w której karty rozdają siły nieczyste

Oglądaj

Idealna fala / The Perfect Wave (2014) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.4 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Pewnej nocy Ian wraz z grupą znajomych wybiera się na połowy homarów, podczas nurkowania zostaje ukąszony przez śmiertelnie jadowitą meduzę i mimo akcji ratunkowej umiera. Okazuje się jednak, że Ian nie umiera ale przebywa przez kilkanaście minut w śmierci klinicznej, w której zrozumiał, że cały czas poszukuje niewłaściwej "fali" w swoim życiu.

Oglądaj

Kauboji (2013) lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.8 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Reżyser, chcąc postawić na nogi upadły teatr, organizuje przesłuchanie. Kiedy pojawiają się jedynie przypadkowi mężczyźni, angażuje ich jako aktorów w swojej sztuce.

Oglądaj

Coldwater (2013) Napisy PL

Wstawił: gość | Data dodania: 26-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.7 / 10.00
+ + + + + + - - - -

"Brad jest drobnym dealerem narkotyków. Po tragicznym wypadku decyzją matki zostaje umieszczony w prywatnej placówce resocjalizacyjnej, gdzieś w ostępach gór Colorado. Coldwater okazuje się być dehumanizującym piekłem, krok po kroku wyciskającym z nastolatków resztki człowieczeństwa. Od dziesiątek innych, tematycznie bliskich obrazów film Grashawa odróżnia to, że tu bezlitosną spiralę przemocy nakręcają przypadkowość i głupota."

Oglądaj

Molier na rowerze / Alceste à bicyclette (2013)...

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6.4 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Valence próbuje zwabić kolegę - aktora na emeryturze - z powrotem do branży i obsadzić w "Mizantropie" Moliera.

Oglądaj

Prawie jak miłość / It Felt Like Love (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 4.8 / 10.00
+ + + + - - - - - -

Opowieść oparta na autobiografii Larry\'ego Kramera. Nowy Jork, lata 80. Pisarz i aktywista Ned Weeks (Mark Ruffalo) próbuje zwalczyć stereotyp postrzegania wirusa HIV oraz zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat AIDS. Jego działalność prowadzi do konfliktu z przyjaciółmi i bliskimi.

Oglądaj

Główka pracuje / online HairBrained (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 5 / 10.00
+ + + + + - - - - -

14-letni geniusz Eli Pettifog (Alex Wolff) zostaje wyrzucony z Harvardu i przenosi się do Whitman College. Poznaje tam 40-letniego hazardzistę Leo Searly (Brendan Fraser), który postanowił odbić się od dna i rozpocząć studia. Jest to początek ich niezwykłej przyjaźni.

Oglądaj

Ocalony / online Lone Survivor (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 7.6 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

Oglądaj

Droga do zapomnienia / online The Railway Man (2013) Lektor...

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 7.2 / 10.00
+ + + + + + + - - -

Zdobywcy Oscara Colin Firth i Nicole Kidman w ekranizacji bestsellerowej powieści Erica Lomaxa, brytyjskiego oficera, który został pojmany przez Japończyków podczas II wojny światowej. Osadzony w obozie jenieckim Lomax (Firth), jest zmuszany do wycieńczającej pracy przy budowie osławionej Kolei Śmierci (Kolei Birmańskiej). Ceną za jej powstanie jest życie dziesiątek tysięcy jeńców i ludności cywilnej. Jako specjalista od łączności, Lomax konstruuje radio, które ma być jego...

Oglądaj

Pod dnem / online Pionér (2013) Lektor PL

Wstawił: gość | Data dodania: 23-08-2014 | Kategorie: Pozostałe Ocena: 6 / 10.00
+ + + + + + - - - -

Lata 80. XX wieku, początek wielkiego norweskiego boomu naftowego. Pod dnem Morza Północnego zostają odkryte potężne złoża ropy i gazu.

Oglądaj

zobacz całą listę

Filmy przez Internet, jakie opisuje nam portal filmykino.pl jest świetną propozycją dla ludzi, którzy z zainteresowaniem śledzą świat filmowych produkcji.. Naturalnie darmowe filmy online są idealnym uzupełnieniem dla współczesnego kina, natomiast filmy online bez limitu już dziś docierają do milionów internautów w Polsce. To istotne udogodnienie z ekonomicznego punktu widzenia, tym bardziej, że kino online umożliwia oglądanie filmów bez żadnych opłat.

Na niniejszej witrynie filmykino.pl NIE SĄ UDOSTĘPNIANE treści chronione prawem autorskim. Serwis udostępnia jedynie legalne, ogólnodostępne informacje opisowe na temat materiałów filmowych ( tj. plakaty i zdjęcia reklamowe, opisy oraz zwiastuny ). W związku z powyższym niniejszym informujemy, że:
- nie świadczymy usługi streamingu ( nie gromadzimy na naszych serwerach i nie udostępniamy żadnych materiałów filmowych )
- nie gromadzimy i nie udostępniamy na stronie linków bezpośrednich umożliwiających odtwarzanie bądź pobranie materiałów filmowych
- nie udostępniamy użytkownikom systemu teleinformatycznego narzędzi umożliwiających dodawanie przez nich materiałów chronionych prawem autorskim

Copyright © filmykino.pl 2010. Regulamin użytkowania serwisu stat4u

Linki sponsorowane: Katalog Stron www